Türkiye Cumhuriyeti

Kopenhag Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

Avrupa’daki Türk Gençliği Kültür Ve Tarihiyle Buluşuyor Projesine Katilacak Adaylar Son Durum , 24.06.2011

ASIL LİSTE

 

1.     Harun Arslan

2.     Zeynep Arslan

3.     Günay Şafak Altay

4.     Cemrenur Altay *

5.     Harun Avdal

6.     Zeynep Aydemir

7.     Neşe Bağlama

8.     Burhan Bayhan

9.     Halenur Bayhan *

10.                 Gamze Basel

11.                 Gökhan Berk

12.                 Musa Büyükuslu

13.                 Alev Büyükuslu

14.                 Ayşe Berber

15.                 Volkan Süleyman Berber 

16.                 Ebru Berber

17.                 Hatice Funda Can

18.  Elif Derya Can

19.    Zeynep Cartıllı

20.  Erdal Cartıllı

21.  Gülov Cömert

22.  Hamide Cömert

23.  Altan Çakıroğlu

24.  Recayi Çorap

25.  Zühranur Çelik

26.     Esranur Çelik

27.  Gönül Fadime Dolu

28.  Yusuf Erdoğmuş

29.  Dennis Friis Pedersen (Çakıcı) 

30.  Sadık Gök

31.  Mesut Harman

32.  Havva Koçbay

33.  Neslihan Gökçe Kaya **

34.  Mine Kaya

35.  Şemsi Kılıç **

36.  Sevgi Kılıç

37.  Kübra Kılıç

38.  Sevil Koyuncu

39.  Rıdvan Oral

40.  Zekine Oruç

41.  Neslihangül Oruç **

42.  Harun Özdemir

43.  Ayşe Özsarı

44.  Emre Ramazan Koyuncu

45.  Hakan Mert *

46.  İkram Mızrak

47.  İlknur Polat

48.  Ahmet Polat 

49.  İpek Zeynep Polat

50.  Nebiye Çorap  Sarıkaya **

51.  Bilgehan Sarıkaya

52.   Ozan Ezgi Sarıkaya *

53.  Tuba Subaşı

54.  Asmin Hatice Şahin

55.  Seyit Şahin

56.  Memiş Can Şahin

57.  Nuray Şahin

58.  Sema Yakut

59.  Yasemin Yakut 

60.  Serdar Yılmaz

61.  Muhammed Safa Yılmaz *

62.  Nihal Yılmaz **

63.  Hakcan Yılmaz

64.  Aysun Yılmaz

65.  Uğur Yılmaz *

66.  Tayfun Oruç  *

67.  Funda Bozkurt

68.  Yunus Kaya

69.  Cavit Tokmak 

70.  Cenk Deveci

 

 

 

 

 

 

İŞARETLEMELER

 

* 93 doğumlu olup, gezi tarihi itibariyle (1 Temmuz 1993’ten sonra doğmuş olanlar) 18 yaşını doldurmamış (*) işaretli katılımcıların geziye katılımlarına anne ve babalarının   izni bulunduğuna belgelerini iletmiş bulunmaktadır. Seyahat boyunca bu belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

** Danimarka’dan katılacak olan grubun “irtibat / eşgüdüm yetkilileri”

 

KATILAMAYACAĞINI BİLDİRENLER ve

 KATILIMINI TEYİD ETMEYENLER

 

1.     Esra Saliha Başoda ( esra_basoda@hotmail.com) 19.03.1992 K

2.     Abdüssamed Kılıç (sametkilic@hotmail.dk) 02.07.1989 E

3.     Fevzi Talha Yılmaz (Talha_yilmaz@live.dk) 03.02.1990E

4.     Fadime Mızrak (fadime_mizrak@hotmail.com) 31.12.1989 K

5.     Esra Yılmazer ( e.sra_y@hotmail.com)12.04.1990  K

6.     Suzan Yılmaz 13.11.1989 (suriiz001@live.dk) K (YEDEK LİSTEDEN)