Avrupa’daki Türk Gençliği Kültür Ve Tarihiyle Buluşuyor Projesine İlişkin Bilgilendirme Ii

Kopenhag Büyükelçiliği 22.07.2011

AVRUPA’DAKİ TÜRK GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE TARİHİYLE BULUŞUYOR PROJESİNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME II

 

Avrupa’daki Türk Gençliği Kültür ve Tarihiyle Buluşuyor Projesine katılacak olan gençlerimizin uçuş programları  ve dahil oldukları gruplar aşağıda  sunulmaktadır.

            I. Grup (Toplantı Saati 09.30)

 

GİDİŞ

 

 25 TEMMUZ 2011, PAZARTESİ  TK 1784 KOPENHAG - İSTANBUL  12.10

 

DÖNÜŞ

 

8 AĞUSTOS 2011, PAZARTESİ TK 2107 ANKARA-İSTANBUL  06.00

 

8 AĞUSTOS 2011, PAZARTESİ TK 1783 İSTANBUL-KOPENHAG  08.55

 

-          II. Grup (Toplantı Saati 15.00)

      GİDİŞ

25 TEMMUZ 2011, PAZARTESİ, TK 1789 KOPENHAG-İSTANBUL 17.25

            DÖNÜŞ

            8 AĞUSTOS 2011, PAZARTESİ, TK 2135  ANKARA-İSTANBUL      11.00

8 AĞUSTOS 2011, PAZARTESİ, TK 1785  İSTANBUL-KOPENHAG 14.15

*(Lütfen ekli listeyi kontrol ediniz.)

T.C. Kopenhag Büyükelçiliği  

I.                   GRUP

AHMET

POLAT

ALEV

BÜYÜKUSLU

ALTAN

ÇAKIROĞLU

AYŞE

BERBER

BURHAN

BAYHAN

CEMRE NUR

ALTAY

DENNIS FRIIS

PEDERSEN ÇAKICI

EBRU

BERBER

ELİF DERYA

CAN

EMRE RAMAZAN

KOYUNCU

ERDAL

CARTILLI

GAMZE

BAŞEL

GÖKHAN

BERK

GÜLOV

CÖMERT

GÜNAY ŞAFAK

ALTAY

HAKAN

MERT

HALENUR

BAYHAN

HARUN

AVDAL

HARUN

ÖZDEMİR

HATİCE FUNDA

CAN

HAVVA

KOÇBAY

İLKNUR

POLAT

İPEK ZEYNEP

POLAT

KÜBRA

KILIÇ

MESUT

HARMAN

MUSA

BÜYÜKUSLU

NESLİHAN GÖKÇE

KAYA

NESLİHANGÜL

ORUÇ

NEŞE

BAĞLAMA

RECAYİ

ÇORAP

RIDVAN

ORAL

SADIK

GÖK

SEVGİ

KILIÇ

SEVİL

KOYUNCU

ŞEMSİ

KILIÇ

VOLKAN SÜLEYMAN

BERBER

YUSUF

ERDOĞMUŞ

ZEKİNE

ORUÇ

ZEYNEP

ARSLAN

ZEYNEP

AYDEMİR

ZEYNEP

CARTILLI

II.                GRUP

AYSUN

YILMAZ

BİLGEHAN

SARIKAYA

CAVİT

TOKMAK

FUNDA

BOZKURT

HAKCAN

YILMAZ

HAMİDE

CÖMERT

MEMİŞ CAN

ŞAHİN

MUHAMMET SAFA

YILMAZ

NEBİYE

 ÇORAP SARIKAYA

NİHAL

YILMAZ

NURAY

ŞAHİN

OZAN EZGİ

SARIKAYA

SEMA

YAKUT

SERDAR

YILMAZ

SEYYİT

ŞAHİN

TAYFUN

ORUÇ

TUBA

SUBAŞI

UĞUR

YILMAZ

YASEMİN

YAKUT

İSTANBUL’DAN KATILIM

ASMİN HATİCE

ŞAHİN

AYŞE

ÖZSARI

ESRANUR

ÇELİK

GÖNÜL FADİME

DOLU

HARUN

ARSLAN

ZÜHRANUR ÇELİK

GÖKHAN BERK

 

Pazartesi - Cuma

09:00 - 12:30 / 14:00 - 17:30

KONSOLOSLUK İŞLEMLERİ BAŞVURU SAATLERİ : 09:00-13:00 ; VİZE BAŞVURU SAATLERİ: 14:30-16:00
1.1.2019 1.1.2019 Yılbaşı
18.4.2019 18.4.2019 Maundy Thursday
19.4.2019 19.4.2019 Good Friday
22.4.2019 22.4.2019 Easter Monday
17.5.2019 17.5.2019 Great Prayer Day
30.5.2019 30.5.2019 Ascension Day
4.6.2019 4.6.2019 Ramazan Bayramı'nın Birinci Günü
5.6.2019 5.6.2019 Constitution Day
10.6.2019 10.6.2019 Whit Monday
15.7.2019 15.7.2019 Democracy Day
29.10.2019 29.10.2019 Cumhuriyet Bayramı
24.12.2019 24.12.2019 Christmas Eve
25.12.2019 25.12.2019 Christmas Day
26.12.2019 26.12.2019 Second Day of Christmas
31.12.2019 31.12.2019 New Year's Eve
1.1.2020 1.1.2020 New Year's Day