Avrupa’daki Türk Gençliği Kültür Ve Tarihiyle Buluşuyor Projesi Uçuş Listesi

Kopenhag Büyükelçiliği 06.07.2011

AVRUPA’DAKİ TÜRK GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE TARİHİYLE BULUŞUYOR PROJESİ UÇUŞ LİSTESİ

 

 

Avrupa’daki Türk Gençliği Kültür ve Tarihiyle Buluşuyor Projesine katılımlarını teyid eden adayların nihai listesi Büyükelçiliğimizin www.kopenhag.be.mfa.gov.tr web sitesinde 24 Haziran 2011 tarihinde duyurulmuştu.

Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından katılımcıların iki grup halinde aşağıda belirtilen uçuş programı çerçevesinde hareket edeceği bildirilmiştir.

Uçuş öncesinde Kopenhag Kastrup Havaalanında bir bilgilendirme toplantısı düzenlenmesi planlanmakta olup toplantı yeri ve saati ayrıca duyurulacaktır.

Katılımcıların seyahatleri öncesinde pasaportlarını, pasaport haricinde fotoğraflı bir kimlik belgesini ve 18 yaşından küçük olanların ailelerinden aldıkları muvafakat belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Özel bir sağlık sorunu bulunan, düzenli olarak ilaç kullanması gereken veya özel bir diyet takip etmesi zorunlu olan katılımcıların Büyükelçiliğimize önceden bilgi vermeleri yararlı olacaktır.

Büyükelçiliğimiz web sitesinden duyuruların takip edilmesi ve katılımcıların irtibat bilgilerinde olabilecek değişikliklerin zamanlıca Büyükelçiliğimize bildirilmesi yararlı olacaktır.

İyi dileklerimizle,  

T.C. Kopenhag Büyükelçiliği  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UÇUŞ PROGRAMI

 

GRUP I

GİDİŞ

25 Temmuz 2011, Pazartesi    TK 1784 Kopenhag-İstanbul12:10                         

DÖNÜŞ      

8 Ağustos 2011, Pazartesi      TK 2107 Ankara-İstanbul      06:00

8 Ağustos 2011, Pazartesi      TK 1783 İstanbul-Kopenhag  08:55                  

 

1.                Harun Arslan

2.                Zeynep Arslan

3.                Günay Şafak Altay

4.                Cemrenur Altay

5.                Harun Avdal

6.                Zeynep Aydemir

7.                Neşe Bağlama

8.                Burhan Bayhan

9.                Halenur Bayhan

10.           Gamze Basel

11.           Gökhan Berk

12.           Musa Büyükuslu

13.           Alev Büyükuslu

14.           Ayşe Berber

15.           Volkan Süleyman Berber 

16.           Ebru Berber

17.           Hatice Funda Can

18.           Elif Derya Can

19.             Zeynep Cartıllı

20.           Erdal Cartıllı

21.           Gülov Cömert

22.           Hamide Cömert

23.           Altan Çakıroğlu

24.           Recayi Çorap

25.           Zühranur Çelik

26.           Esranur Çelik

27.           Gönül Fadime Dolu

 

28.  Yusuf Erdoğmuş

29.  Dennis Friis Pedersen (Çakıcı) 

30.  Sadık Gök

31.  Mesut Harman

32.  Havva Koçbay

33.  Neslihan Gökçe Kaya

34.  Şemsi Kılıç

35.  Sevgi Kılıç

36.  Kübra Kılıç

37.  Sevil Koyuncu

38.  Rıdvan Oral

39.  Zekine Oruç

40.  Neslihangül Oruç

41.  Harun Özdemir

42.  Ayşe Özsarı

43.  Emre Ramazan Koyuncu

44.  Hakan Mert 

45.  İkram Mızrak

46.  İlknur Polat

47.  Ahmet Polat 

48.  İpek Zeynep Polat

49.  Cenk Deveci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUP II

GİDİŞ

25 Temmuz 2011, Pazartesi, TK 1786 Kopenhag-İstanbul  17:25                      

DÖNÜŞ  

8 Ağustos 2011, Pazartesi, TK 2135        Ankara-İstanbul        11:00

8 Ağustos 2011, Pazartesi, TK 1785        İstanbul-Kopenhag   14:15

 

 

1.                Nebiye Çorap  Sarıkaya

2.                Bilgehan Sarıkaya

3.                Ozan Ezgi Sarıkaya

4.                Tuba Subaşı

5.                Asmin Hatice Şahin

6.                Seyit Şahin

7.                Memiş Can Şahin

8.                Nuray Şahin

9.                Sema Yakut

10.           Yasemin Yakut

11.           Serdar Yılmaz

12.           Muhammed Safa Yılmaz

13.           Nihal Yılmaz

14.           Hakcan Yılmaz

15.           Aysun Yılmaz

16.           Uğur Yılmaz

17.           Tayfun Oruç

18.           Funda Bozkurt

19.           Cavit Tokmak 

Pazartesi - Cuma

09:00 - 12:30 / 14:00 - 17:30

KONSOLOSLUK İŞLEMLERİ BAŞVURU SAATLERİ : 09:00-13:00 ; VİZE BAŞVURU SAATLERİ: 14:30-16:00
1.1.2019 1.1.2019 Yılbaşı
18.4.2019 18.4.2019 Maundy Thursday
19.4.2019 19.4.2019 Good Friday
22.4.2019 22.4.2019 Easter Monday
17.5.2019 17.5.2019 Great Prayer Day
30.5.2019 30.5.2019 Ascension Day
4.6.2019 4.6.2019 Ramazan Bayramı'nın Birinci Günü
5.6.2019 5.6.2019 Constitution Day
10.6.2019 10.6.2019 Whit Monday
15.7.2019 15.7.2019 Democracy Day
29.10.2019 29.10.2019 Cumhuriyet Bayramı
24.12.2019 24.12.2019 Christmas Eve
25.12.2019 25.12.2019 Christmas Day
26.12.2019 26.12.2019 Second Day of Christmas
31.12.2019 31.12.2019 New Year's Eve
1.1.2020 1.1.2020 New Year's Day