Avrupa’daki Türk Gençliği Kültür Ve Tarihiyle Buluşuyor Projesine Katilacak Adaylar Son Durum

Kopenhag Büyükelçiliği 24.06.2011

ASIL LİSTE

 

1.     Harun Arslan

2.     Zeynep Arslan

3.     Günay Şafak Altay

4.     Cemrenur Altay *

5.     Harun Avdal

6.     Zeynep Aydemir

7.     Neşe Bağlama

8.     Burhan Bayhan

9.     Halenur Bayhan *

10.                 Gamze Basel

11.                 Gökhan Berk

12.                 Musa Büyükuslu

13.                 Alev Büyükuslu

14.                 Ayşe Berber

15.                 Volkan Süleyman Berber 

16.                 Ebru Berber

17.                 Hatice Funda Can

18.  Elif Derya Can

19.    Zeynep Cartıllı

20.  Erdal Cartıllı

21.  Gülov Cömert

22.  Hamide Cömert

23.  Altan Çakıroğlu

24.  Recayi Çorap

25.  Zühranur Çelik

26.     Esranur Çelik

27.  Gönül Fadime Dolu

28.  Yusuf Erdoğmuş

29.  Dennis Friis Pedersen (Çakıcı) 

30.  Sadık Gök

31.  Mesut Harman

32.  Havva Koçbay

33.  Neslihan Gökçe Kaya **

34.  Mine Kaya

35.  Şemsi Kılıç **

36.  Sevgi Kılıç

37.  Kübra Kılıç

38.  Sevil Koyuncu

39.  Rıdvan Oral

40.  Zekine Oruç

41.  Neslihangül Oruç **

42.  Harun Özdemir

43.  Ayşe Özsarı

44.  Emre Ramazan Koyuncu

45.  Hakan Mert *

46.  İkram Mızrak

47.  İlknur Polat

48.  Ahmet Polat 

49.  İpek Zeynep Polat

50.  Nebiye Çorap  Sarıkaya **

51.  Bilgehan Sarıkaya

52.   Ozan Ezgi Sarıkaya *

53.  Tuba Subaşı

54.  Asmin Hatice Şahin

55.  Seyit Şahin

56.  Memiş Can Şahin

57.  Nuray Şahin

58.  Sema Yakut

59.  Yasemin Yakut 

60.  Serdar Yılmaz

61.  Muhammed Safa Yılmaz *

62.  Nihal Yılmaz **

63.  Hakcan Yılmaz

64.  Aysun Yılmaz

65.  Uğur Yılmaz *

66.  Tayfun Oruç  *

67.  Funda Bozkurt

68.  Yunus Kaya

69.  Cavit Tokmak 

70.  Cenk Deveci

 

 

 

 

 

 

İŞARETLEMELER

 

* 93 doğumlu olup, gezi tarihi itibariyle (1 Temmuz 1993’ten sonra doğmuş olanlar) 18 yaşını doldurmamış (*) işaretli katılımcıların geziye katılımlarına anne ve babalarının   izni bulunduğuna belgelerini iletmiş bulunmaktadır. Seyahat boyunca bu belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

** Danimarka’dan katılacak olan grubun “irtibat / eşgüdüm yetkilileri”

 

KATILAMAYACAĞINI BİLDİRENLER ve

 KATILIMINI TEYİD ETMEYENLER

 

1.     Esra Saliha Başoda ( esra_basoda@hotmail.com) 19.03.1992 K

2.     Abdüssamed Kılıç (sametkilic@hotmail.dk) 02.07.1989 E

3.     Fevzi Talha Yılmaz (Talha_yilmaz@live.dk) 03.02.1990E

4.     Fadime Mızrak (fadime_mizrak@hotmail.com) 31.12.1989 K

5.     Esra Yılmazer ( e.sra_y@hotmail.com)12.04.1990  K

6.     Suzan Yılmaz 13.11.1989 (suriiz001@live.dk) K (YEDEK LİSTEDEN)

 

 

 

 

 

Pazartesi - Cuma

09:00 - 12:30 / 14:00 - 17:30

KONSOLOSLUK İŞLEMLERİ BAŞVURU SAATLERİ : 09:00-13:00 ; VİZE BAŞVURU SAATLERİ: 14:30-16:00
1.1.2017 Yeni Yıl
13.4.2017 Danimarka Yerel Dini Tatili
14.4.2017 Danimarka Yerel Dini Tatil
17.4.2017 Paskalya Tatili
12.5.2017 Danimarka Yerel Dini Tatili
25.5.2017 Danimarka Yerel Dini Tatili
5.6.2017 Danimarka Yerel Dini Tatili
5.6.2017 Danimarka Milli Günü
25.6.2017 Ramazan Bayramı
1.9.2017 Kurban Bayramı
29.10.2017 Cumhuriyet Bayramı
24.12.2017 Noel Tatili Arefesi
25.12.2017 Noel Tatili
26.12.2017 Noel Tatili
1.1.2018 2.12.2017 Yılbaşı
29.3.2018 30.3.2018 Maundy Thursday
30.3.2018 31.3.2018 Good Friday
2.4.2018 3.4.2018 Easetr Monday
27.4.2018 28.4.2018 Great Prayer Day
10.5.2018 11.5.2018 Ascension Day
21.5.2018 22.5.2018 Whit Monday
5.6.2018 6.6.2018 Constitution Day
15.6.2018 16.6.2018 Ramazan Bayramı
21.8.2018 22.8.2018 Kurban Bayramı 1. Gün
29.10.2018 30.10.2018 Cumhuriyet Bayramı
24.12.2018 25.12.2018 Christmas Eve
25.12.2018 26.12.2018 Christmas Day
26.12.2018 27.12.2018 2nd Day of Christmas
31.12.2018 31.12.2018 New Year's Eve
1.1.2019 2.1.2019 Yeni Yılın İlk Günü